Raktári dolgozó / gyógyszertári asszisztens

Gyógyszer- és orvos-szakmai anyag nagykereskedelemmel foglalkozó cég megbízásából keresünk budapesti központi raktárába munkatársat az alábbi pozícióba:

RAKTÁRI DOLGOZÓ / GYÓGYSZERTÁRI ASSZISZTENS

Elvárások:
Gyógyszertári asszisztensi végzettség VAGY gyógyszer nagykereskedelmi területen szerzett tapasztalat
Hétfőtől péntekig tartó két műszakos munkavégzés (délelőttös műszak 9-17-ig, délutános műszak 13-21-ig),
Felelősségtudat, lojalitás, önálló munkavégzés,
Kulturált megjelenés, viselkedés.

Előnyt jelent:
Gyógyszer nagykereskedelmi, patikai területen szerzett tapasztalat,
Mielőbbi munkakezdés.

Amit kínálunk:
Nemzetközi, kulturált munkakörnyezet,
Hosszú távú munkalehetőség,
Folyamatos fejlődés,
Versenyképes fizetés, műszakpótlék
Budapesti és vidéki utazási támogatás
Munkaruha.

Munkavégzés helye:
Budapest, XI. kerület

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.