Logisztikai munkatárs / fuvarszervező

Gyógyszer- és orvos-szakmai anyag nagykereskedelemmel foglalkozó cég megbízásából keresünk budapesti központi raktárába munkatársat az alábbi pozícióba:

LOGISZTIKAI MUNKATÁRS / FUVARSZERVEZŐ

Elvárások:
Minimum középfokú végzettség
Informatikai ismeretek (MS Office csomag alapos, felhasználói szintű ismerete)
Fuvarszervező munkakörben szerzett tapasztalat
Gazdaságossági szemlélet
Önálló munkavégzés mellett képesség a csapatmunkára
3 műszakos munkarend vállalása (de/du/éjszaka)

Előnyt jelent:
Járattervező program ismerete
EKÁER rendszer ismerete
Hűtött áruszállításban való jártasság

Feladatok:
Gondoskodik:
A szállításra átadott küldemények időben a címzett részére történő továbbításról, a rakodás szakszerű megszervezéséről;
A fuvarozásra átadott küldemények csomagolásának ellenőrzéséről, a pontos címzés és az okmányok meglétéről;
A küldemények járatba sorolásáról, a szakszerűség és a gazdaságosság szempontjának figyelembe vételével;
A járatokmányok elkészítéséről, összeállításáról és ezek alapján a küldeményeknek a gépkocsivezetők részére történő átadásáról;
A fuvarfeladat teljesítését követően az átvételi igazolások meglétének ellenőrzéséről, valamint a fuvarszámlák ellenőrzéséről.

Továbbá:
Fuvareszközök optimális kihasználásának biztosítása.
Felmerülő fuvarigényekre a leggazdaságosabb megoldás alkalmazása.
Együttműködés és kapcsolattartás a logisztikai területen dolgozó kollégákkal.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Hosszú távú, biztos munkahely
Stabil, bővülő vállalati háttér, lendületes és fiatal csapat

Munkavégzés helye:
Budapest, XI. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével, a hirdetésben szereplő feltételek megléte esetén az alábbi email címre: [email protected]

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.