Raktáros

Építőanyag kereskedelemmel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

RAKTÁROS

Elvárások:
A feladatok rendben, pontosan történő elvégzése
Targoncás jogosítvány

Személyes kompetenciák, tulajdonságok:
Precíz, pontos és lendületes munkavégzés;
Önállóság és probléma-megoldási képesség;
Rugalmasság, terhelhetőség;
Gyors tanulási és alkalmazkodási képesség;
Megbízhatóság, lojalitás;
Munka iránti elkötelezettség

Előnyt jelent:
Építőanyag ismeret
középfokú végzettség

Feladatok:
Bejövő és kimenő áruforgalom pontos kezelése.
Áruátvétel, kiadás.
A termékek helyükön történő elhelyezése, kezelése.
A telephely tisztán és rendben tartása.
Vásárlóink gyors és pontos kiszolgálása

Amit kínálunk:
Kiemelt bérezést biztosítunk.
Nincs targoncás jogosítványod? – nálunk ingyenesen megcsinálhatod!
Bejárásodat anyagilag támogatjuk.
Magyarország piacvezető építőipari nagykereskedelmi hálózatánál, kiváló munkakörülmények között végezheted a munkádat.
Egy fiatalos, dinamikus csapat tagja lehetsz, ahol jó munkahelyi légkör, támogató vezetőség vesz körül.
Több mint 15 éve vagyunk a piacon, hosszú távon számíthatsz ránk, stabil jövőképet építhetsz nálunk.
Ötleteid nálunk nyitott fülekre találnak.

Munkavégzés helye:
Etyek

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.