Szerelő

2004 óta Magyarországon két telephelyen, Nyúlon és Győrben is gyártó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

SZERELŐ

Elvárások:
Valamilyen szerelő szakma elektronikai ismeretekkel (autószerelő, autóvillamossági szerelő, mechatronikai szakember, villanyszerelő, stb.)
3 év szakirányú, azaz szerelői tapasztalat, de ambíciózus, magabiztos pályakezdők is jelentkezhetnek, akiket érdekel a szakmájuk
Minőségi munkavégzésre való képesség
Egy körös interjú, ennek része egy beszélgetés, egy egyszerű gyakorlati teszt (rajzolvasás és szerelési készség tesztje), majd a szerelde bemutatása. Ennek célja, hogy mindkét fél a lehető legtöbbet megtudja a másikról, hiszen a döntés mindíg kétoldalú.

Feladatok:
Komplex gépek szerelése kisszériában
A feladat nem betanított munka, szaktudást igényel
Műhelyrendszerű gyártás, azaz nincsenek gyártósorok
A munkavégzés műszaki rajz és fényképes munkautasítás alapján történik
Betanulás tapasztalt kolléga támogatásával zajlik
A munkavégzés dokumentálása elektronikus formában munkalapokon keresztül a vállalatirányítási rendszerben történik
Kiemelt szerepe van a minőségi munkavégzésnek

Munkaidő hossza: napi 8 óra (esetenként túlóra)
Műszakok száma: egy műszak, délelőtt
Munkaszerződés jellege : határozatlan
A foglalkoztatás kezdete: azonnal

Megbízóról
Kisszériás gyártási folyamat mellé keresünk gyakorlattal rendelkező szerelőket.
A munkahely tiszta és világos, az épület nagy ablakai sok természetes fényt biztosítanak.
Kulturált, tiszta és igényes gyártócsarnokban zajlik a munka, csöndben, nyugodt környezetben tudnak szerelni a szerelők.
A betanítás tapasztalt kollégák támogatásával történik, de a cég lehetőséget nyújt szakmai fejlődésre, szakmai tanfolyamok és továbbképzések formájában.

Amit kínálunk:
Családias légkör, 30 fős csapat
Csendes, tiszta és világos munkakörnyezet
Határozatlan idejű munkaszerződés
Továbbképzési lehetőség
Lehetőség azonnali kezdésre
Délelőttös műszak, 8 órás munkavégzés, igény szerinti túlóraszervezéssel
Juttatások: versenyképes alapbér, havi bruttó 40.000 teljesítményfüggő prémium, havi bruttó 60.000 Ft belső szabályok mentén választható Cafetéria
Egyéb juttatások: bejárási támogatás – tömegközlekedés 100 % vagy autó 15 Ft/km
Szakmai fejlődési lehetőség, kiszámítható munkabeosztás, családbarát munkahely, törvények maximális betartása

Pályakezdők jelentkezését is várjuk, főként azokét, akiket érdekel a szakmájuk!

Munkavégzés helye:
Nyúli Ipari Park

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: gyor69@worklife.hu

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.