Ügyfélszolgálati munkatárs (pályakezdők jelentkezését is várjuk!)

Partnerünk egy piacvezető Biztosítótársaság, akik részére keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba:

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS (PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!)

Elvárások:
Érettségi bizonyítvány
Erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent:
Felelősségtudat, precíz munkavégzés
Ügyfél- és szolgáltatásközpontú szemléletmód
Kiváló kapcsolatteremtő, udvarias, meggyőző kommunikációs készség
Türelem, stressz tűrés
Pozitív hozzáállás
Lojalitás, hosszú távú karrierszemlélet
Jó megjelenés
Pontos adminisztráció
Számítógép gyakorlott kezelése

Feladatok:
Ügyfélszolgálati iroda üzemeltetése
Ügyfelek segítőkész kiszolgálása,a kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése
Termékeinkkel kapcsolatos tájékoztatás az ügyfelek részére, igényfelmérés, értékesítés

Amit kínálunk:
Teljesítményedtől függő versenyképes jövedelem: 150 000 Ft fix + jutalék
Törökszentmiklós központjában szép, belvárosi iroda
Ingyenes képzés

Munkavégzés helye:
Törökszentmiklós

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre: szolnok20@worklife.hu

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.