Karbantartó / üzemeltető

Patinás nemzetközi italautomata üzemletetéssel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

KARBANTARTÓ / ÜZEMELTETŐ

Elvárások:
Műszaki jellegű végzettség (karbantartó, villanyszerelő, műszerész, vagy hasonló stb.. Elektromos árammal szükséges dolgozni.)
Lehetőség szerint érettségi
B kategóriás jogosítvány
Erkölcsi bizonyítvány
Élelmiszerrel való munkához való egészségügyi alkalmasság
Okostelefon és Tablet használata
Elektronikus kommunikáció alkalmazása

Előnyt jelent:
Karbantartói munkakörben végzett gyakorlat

Feladatok:
Italautomaták több telephelyen történő napi töltése, tisztítása, karbantartása, és javítása
Áruszállítás
Elszámolások

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Hosszú távú, biztos munkahely
Stabil, bővülő vállalati háttér, lendületes és fiatal csapat

Munkavégzés helye:
Budapest és Pest megye italautomata üzemeltetési pontjai

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.