Építésvezető

100%-ban magyar tulajdonban lévő állványozási területen nagy múlttal rendelkező piacvezető cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ÉPÍTÉSVEZETŐ

Elvárások:
Szakmai tapasztalat állványozási területen
Jó kommunikációs képesség, problémamegoldó készség.
Határozott, agilis fellépés
Kihívást kereső személyiség

Előnyt jelent:
Állványozási területen valamint építésvezetőként szerzett tapasztalat

Feladatok:
Mindennapi feladatai a kivitelezési projektek vezetése
Megrendelőkkel való kapcsolattartás
Saját brigádok és alvállalkozói csapatok koordinálása.
Részletesebben: helyszíni felmérések készítése, ez alapján anyaglista készítése, az állványépítés levezénylése, az elkészült állvány ellenőrzése, állvány átadása, elvégzett munkák leigazoltatása, alvállalkozói teljesítések igazolása, napi problémák megoldása.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Kulturált, európai iroda
Munkavégzéshez szükséges háttér biztosítása
Lendületes és fiatalos csapat
Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye:
Budapest és vonzás körzete

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.