Autómosó, autókozmetikai munkatárs

Európa egyik legnagyobb környezettudatos autókozmetika megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

AUTÓMOSÓ, AUTÓKOZMETIKAI MUNKATÁRS

Elvárások:
Autóvezetői tapasztalat
Számítógépes ismeret
Barátságos, megnyerő személyiség
Jó kommunikációs készség
Megbízható, precíz, gyors munkavégzés

Előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalat
Lelkiismeretesség
Értékesítői véna
Regisztrált munkanélküliség

Feladatok:
Autók külső-belső takarítása, munkafelvétel, autók parkolása, kassza kezelése

Megbízóról:
Budapesti I. kerületi, szeptemberben átadásra kerülő, Ecodome irodaház mélygarázsában, prémium autókozmetikai egységbe keresünk megbízható, munkájára igényes, precíz munkatársat, aki a megfelelő bizalom kialakítása után vezető is lehet!
Európa egyik legnagyobb környezettudatos autókozmetika franchise-a.
Csatlakozz egy nagyszerű vízióba mely, mind a környezetet és az embereket egyaránt szolgálja.
Prémium kozmetika révén igényes környezetet, dizájnt alakítottak ki.
A legfejlettebb speciális környezetbarát anyagokat használják a tisztításnál.
Legyél Te is csapatuk tagja!

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem + plusz juttatások
Előrelépési lehetőségek
Stabil hosszútávú munkahely

Munkavégzés helye:
Budapest, I. kerület (Ecodome Irodaház)

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: bp448@worklife.hu

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.