Vállalkozási előkészítő

Magasépítési generál kivitelezési tevékenységgel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

VÁLLALKOZÁSI ELŐKÉSZÍTŐ

Elvárások:
Építő - vagy építészmérnöki végzettség
2-5 éves előkészítői tapasztalat
Költségvetés készítő program, (TERC ) felhasználói szintű ismerete
MS Office program ismerete
EXCEL profi szintű ismerete
Precíz, alapos, önálló munkavégzés
Jó kommunikációs készség

Előnyt jelent:
Felelős Műszaki Vezetői jogosultság megléte

Feladatok:
Építőipari közbeszerzési pályázati dokumentációk összeállítása
Beszerzések műszaki támogatása, költségvetési kiírások elkészítése, ajánlatok bekérése, alvállalkozói ajánlatok kiértékelése, műszaki dokumentációk felülvizsgálata, mennyiségi ellenőrzések elkészítése
Kivitelezés során alvállalkozói szerződések előkészítése
Elektronikus építési napló vezetése
Kivitelezés lezárásához átadási dokumentáció összeállítása

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Nyugodt munkakörülmények

Munkavégzés helye:
Budapest, XIX. kerület

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.