Asszisztens (pályakezdők jelentkezését is várjuk!)

Magyarországon képviselt épületgépészeti termékek nagykereskedelmével foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ASSZISZTENS (PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!)

Elvárások:
Legalább középfokú végzettség
Angol és/vagy olasz középfokú nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete
Kiemelkedő problémamegoldó képesség
Magasfokú önállóság

Előnyt jelent:
Kulcs Soft program ismerete

Feladatok:
Ügyfelekkel és beszállítókkal való kapcsolattartás magyar és angol nyelven
Nyilvántartások elkészítése
Beszerzések lebonyolítása és szállítás szervezés

Megbízóról:
1997 óta foglalkozik hűtés és klímatechnikai berendezések forgalmazásával pl. fan-coil, termoventilátor, folyadékhűtő, egyéb termékek

Amit kínálunk:
Stabil vállalati háttér
Kellemes munkahelyi légkör, fiatalos csapat
Hosszútávra szóló jövőkép

Munkavégzés helye:
Budapest, IX. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre: bp443@worklife.hu

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.