Bemutatótermi értékesítő és adminisztrátor

20 éve árnyékolástechnikával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

BEMUTATÓTERMI ÉRTÉKESÍTŐ ÉS ADMINISZTRÁTOR

Elvárások:
Min. 2-3 éves munkatapasztalat
Office programok alapfokú ismerete
Jó kommunikációs és szervezőkészség
Értékesítési véna
Határozott, agilis fellépés
Kihívást kereső személyiség
Jó kapcsolatteremtő és problémamegoldó készség

Előnyt jelent:
Építőipari tapasztalat
Műszaki érzék

Feladatok:
Személyes értékesítés (vásárlók és érdeklődők tájékoztatása)
Árajánlat és megrendelő készítés
Egyéb adminisztrációs munkák

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Hétköznapi munkavégzés
Hosszú távú, biztos munkahely
Stabil, bővülő vállalati háttér, lendületes és fiatal csapat

Munkavégzés helye:
Budapest, XIII. kerület

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.