Kertépítő és/vagy kertfenntartó munkatárs

Parkok, kertek, díszkertek tervezésével, építésével és gondozásával foglalkozó partnerünk megbízásából sírkertbe keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba:

KERTÉPÍTŐ ÉS/VAGY KERTFENNTARTÓ MUNKATÁRS

Elvárások:
Gépkezelői engedély vagy gyakorlat
Szakmai tapasztalat
Logikus gondolkodás, problémamegoldó készség

Fontos, hogy ne jelentsen gondot:
Az önálló munkavégzés
Reggel 07:00 órás munkakezdés

Feladatok:
A kert talajának előkészítése (pl. föld megforgatása, műtrágyázása)
Magvak vagy palánták, facsemeték elhelyezése az előkészített talajba
Öntözés, gazolás, gyomirtás, fagyöngyszedés, fűkaszálás
A kert tisztán tartása (pl. falevelek, szemétszedés)

Amit kínálunk:
Hosszútávú munkalehetőség
Munkába állás akár azonnal
Határozatlan idejű szerződés
Versenyképes jövedelem
Egy műszakos munkarend
Könnyen megközelíthető, Keleti és a 24-es villamos pár perc séta
Vidékieknek Budapest határáig bérlettérítés

Munkavégzés helye:
Budapest, VIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre: bp434@worklife.hu

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.