Üzletfejlesztési és partnerkapcsolati referens

Európai Uniós projektek megvalósítására specializálódott cég megbízásából keresünk európai uniós projektekhez munkatársat az alábbi pozícióba:

ÜZLETFEJLESZTÉSI ÉS PARTNERKAPCSOLATI REFERENS

Elvárások:
Minimum középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előny!)
Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
(még egy idegennyelv ismerete előny!)
Jó kommunkációs és tárgyalási készség
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)
Partnerkapcsolati és ügyfélkezelési tapasztalat
Proaktivitás
Rugalmasság, szorgalom, precizitás

Feladatok:
Projektekhez kapcsolódó partnerkapcsolatok kezelése
Új partnerek megtalálása, felkutatása meghatározott szakmacsoportokban
Szakmai beszállítók szervezése
Nemzetközi koordinátorok munkájának elősegítése
A projekttel, partnerekkel kapcsolatos dokumentáció önálló kezelése (magyar és angol nyelven)
Együttműködés a cég többi egységével

Amit kínálunk:
Előrelépési lehetőség
Versenyképes jövedelem
Izgalmas, változatos feladatok
Modern munkakörnyezet
Jófej, fiatalos, nemzetközi csapat
Budai, központi helyszín

Munkavégzés helye:
Budapest, XII. ker. (Déli Pályaudvar közelében)

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a fizetési igény és a pozíció megjelölésével az alábbi email címre: w39@worklife.hu

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.