Gyártástámogató mérnök

Csővezetéki szerelvények gyártássával és forgalmazássával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK

Elvárások:
Felsőfokú műszaki végzettség (Gépészmérnök)
Tervezői ismeret
CAD/CAM számítógép ismeret
Angol vagy német tárgyalás szintű nyelvismeret

Előnyt jelent:
Vezetői attitűd, 3-5 éves szakmai tapasztalat

Feladatok:
Gyártással kapcsolatos minőségirányítási feladatok elvégzése, minőségi mutatók elemzése, minőségirányító intézkedések koordinálása
Gyártási folyamatok szervezése, irányítása, együttműködés az üzemvezetéssel
Közreműködik az termelési folyamat egészében, termeléstől a késztermék ellenőrzéséig
Műszaki problémák megoldása
Műszaki rajzok tervek készítése

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Hosszú távú, biztos munkahely
Stabil, bővülő vállalati háttér
Kiemelkedő szakmai lehetőség

Munkavégzés helye:
Maglód

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.