Gépjárművezető

Reptéri transzfer szolgáltatást nyújtó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

GÉPJÁRMŰVEZETŐ

Elvárások:
PAV II, személygépkocsis személyszállítói vizsga
Vezetési gyakorlat
Jó kapcsolatteremtő és problémamegoldó készség
Udvarias, barátságos személyiség
Igényes, ápolt megjelenés

Előnyt jelent:
Angol nyelvtudás

Feladatok:
Gépjármű vezetés
Utasokkal megfelelő, udvarias színvonalú kommunikáció, viselkedés
Gépjárművek külső, belső tisztántartása

Megbízóról:
Társaság reptéri transzfer szolgáltatást nyújt turista, valamint üzleti ügyfelei részére Nyíregyháza, Debrecen, Miskolc és e települések vonzáskörzetéből a budapesti és debreceni repülőterekre.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye:
Változó (nyíregyházi közpoznt)

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.