Svédmasszőr

2012 óta működő masszázs szalon megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

SVÉDMASSZŐR

Elvárások:
Barátságos, udvarias személyiség
Jó kapcsolatteremtő és problémamegoldó készség
Igényes, ápolt megjelenés
Terhelhetőség

Előnyt jelent:
Szakirányú végzettség
Hasonló területen szerzett tapasztalat
Kreatív gondolkodás

Feladatok:
Vendégek fogadása
Masszázstér, vendégtér tisztántartása
Svédmasszázs és wellness masszázsok végzése
Adminisztratív feladatok ellátása

Amit kínálunk:
Fix időbeosztás
Teljesítményarányos jövedelem
Folyamatos belső képzés
Barátságos munkakörülmények

Munkavégzés helye:
Budapest, XIII. kerület (Lehel téri metróállomástól 5 perc séta)

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.