Üzemeltetési előadó

Ingatlankezeléssel és az építményüzemeltetéssel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ÜZEMELTETÉSI ELŐADÓ

Elvárások:
Legalább középfokú végzettség és minimum 5 év gyakorlat
Határozott fellépés, jó kommunikációs és szervező készség
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel),
Erkölcsi bizonyítvány, feddhetetlenség

Előnyt jelent:
Szakirányú végzettség (műszaki/ kereskedelmi ),
Az élelmiszer kiskereskedelem, a létesítmény gazdálkodás /az üzemeltetés területén szerzett gyakorlat, vezetői tapasztalat
Saját gépkocsi és B típusú jogosítvány

Feladatok:
Létesítmény gazdálkodási feladatok ellátása (bérlemény értékesítés, pályázatok lebonyolítása, szerződések előkészítése, a teljesítések, a piaci helyhasználat ellenőrzése)
Üzemeltetési feladatok ellátása (takarítási, vagyonvédelmi, hulladékgazdálkodási valamint műszaki üzembiztonsághoz kapcsolódó feladatok koordinálása, teljesítések ellenőrzése igazolása)
A Vásárcsarnok és piac rendeltetésszerű működésének biztosítása, a Házirend, a tűzvédelmi előírások, köz- és állategészségügyi előírások, munka- és vagyonvédelmi előírások betartatása
A helyhasználókkal, vásárlókkal kapcsolatos ügyfélszolgálati teendők ellátása,
Levelek, nyilvántartások, kimutatások, számlák stb, elkészítése

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes bér és juttatási csomag
Változatos munkakör, stabil munkalehetőség

Munkavégzés helye:
Budapest, XV. kerület

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.