Építész műszaki előkészítő / munkahelyi mérnök

Generálkivitelező cég megbízásából luxus villák, társasházak és szálloda építéséhez keresünk megbízható munkatársat az alábbi pozícióba:

ÉPÍTÉSZ MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ / MUNKAHELYI MÉRNÖK

Elvárások:
Minimum 1-3 év generál kivitelezésben szerzett tapasztalat műszaki előkészítőként
Számítógépes ismeretek (Excel kiemelkedő szintű felhasználói ismerete)
Felsőfokú v. középfokú szakmai végzettség

Előnyt jelent:
Terc költségkészítő program ismerete
Legyenek céljaid, mi segítünk annak elérésben

Feladatok:
Anyagrendelések
Tervdokumnetáció feldogozása, ellenőrzése
Költségvetések készítése
Ütemtervek készítése
Árajánlatok kérése és feldolgozása, ártükrök készítése
Szerződések előkészítése
Ajánlatok elkészítésében való részvétel
Kapcsolat tartás saját kivitelező csapattal, alvállalkozókkal
Elektronikus építési napló vezetése
Átadási dokumentáció elkészítése
Projekt vezető munkájának támogatása

Amit kínálunk:
Mobiltelefon, laptop
Fejlődési, előrelépési lehetőség
Jó munka légkör
Szakmai előrelépés
Versenyképes fizetés
Hosszú távú biztos munkahely a XI. kerületben
Azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye:
Budapest, XI. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát, motivációs levelét és fizetési igényét az alábbi email címre: w27@worklife.hu

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.