Varrónő

A dinamikusan bővülő ruhaszerviz hálózat megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

VARRÓNŐ

Elvárások:
Pályakezdő szakmunkás végzettség, vagy varrási gyakorlat
Minőségi igényes munkavégzés
Kézügyesség
Megbízhatóság

Feladatok:
Ruhajavítási feladatokon kívül embléma felvarrás és magas minőségű, egyedi női felsőruházat készítése

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
250.000,- Ft bruttó bér
Heti munkaidő 37,5 óra, váltott munkaidő beosztással
Családias légkör
Klimatizált munkahely és csendes motorokkal szerelt varrógépek

Szívesen látunk kisgyermekes anyukákat és nyugdíjasokat is.
Az első személyes találkozáskor egy rövid 30-40 perces próbavarrás után tudjuk megbeszélni a munkabérrel kapcsolatos elvárásait és azt, hogy milyen munkaidő beosztást tud vállalni.

Munkavégzés helye:
Budapest, XI. kerület (Savoya Park)

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi email címre: [email protected]

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.