Szakács

Szegedi étterem megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

SZAKÁCS

Elvárások:
Szakirányú végzettség
A szakma szeretete, szorgalom,
Szakmai alázat, lelkiismeretes hozzáállás
Tapasztalat, jártasság a hazai konyhában
Pontosság, személyi higiénia, igény a tisztaságra, rendezettségre, pontosságra.
Fogékonyság és nyitottság új ízekre
Érdeklődés nemzetközi konyhák iránt

Előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Feladatok:
A hideg-meleg ételek elkészítése és azok tálalása
A higiéniás szabályok betartása, betartatása, ezek ellenőrzése
A munkatársak munkájának szervezése, összehangolása és irányítása

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye:
Szeged

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: w24@worklife.hu

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.