Operátor

Elektronikai cég megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

OPERÁTOR

Elvárások:
Jó látás (akár szemüveggel) és kézügyesség szükséges
Felhasználói szintű számítógép kezelés
3 műszakos munkarend vállalása (5+2 munkarend)

Előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Feladatok:
Összeszerelés (elektronikai, mechanikai)
Tesztelés, minőségellenőrzés

Amit kínálunk:
215.000Ft bruttó kezdő alapbér
+30% pótlék 18-06 közötti munkavégzésre
PRÓBAIDŐ alatti CAFETERIA: egyösszegű nettó 24.000Ft készpénz cafeteria (próbaidő letöltése után kapják meg a munkavállalók)
ingyenes céges buszjárat vagy emelt összegű bejárás támogatás
PRÓBAIDŐ utáni CAFETERIA összege évi bruttó 200.000Ft
étkezési hozzájárulás / modern büfé a munkahelyen
konditerem ingyenes használata a munkahely területén
tiszta és kellemes munkakörnyezet
Munkavégzés hétfőtől péntekig (heti 5 nap)

Céges buszjáratok:
Tatabánya - Szár - Újbarok - Óbarok
Biatorbágy - Páty - Zsámbék - Mány
Csákvár-Vértesboglár-Bodmér-Felcsút

Munkavégzés helye:
Bicske

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: w25@worklife.hu

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.