Szerviztechnikus / karbantartó

Ipari konyhák tervezésével, kivitelezével, javításával és karbantartásával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

SZERVIZTECHNIKUS / KARBANTARTÓ

Elvárások:
Valamilyen műszaki alapképzés: mechanikai műszerész, villanyszerelő, gázkészülék szerelő, hűtős stb.
Határozott, agilis fellépés
Kihívást kereső személyiség
Jó kapcsolatteremtő

Előnyt jelent:
Szakirányú végzettség, gyakorlat
Műszaki fogékonyság
Problémamegoldó készség
Jogosítvány

Feladatok:
Változó helyszíneken történő ipari konyhagépek telepítése, javítása, karbantartása.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem (kimagasló kereseti lehetőség)
Kötetlen munkaidő
Barátias légkör
Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye:
Országosan (budapesti központ)

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.