Értékesítési referens

Kelet-közép európai építőanyag piaci szereplő megbízásából, magas műszaki tartalommal rendelkező építőanyag nagykereskedelmi szegmensének értékesítési csapatába keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

ÉRTÉKESÍTÉSI REFERENS

Elvárások:
Felsőfokú végzettség
Office programok( Excel, Word, PPT.) magas szintű felhasználói ismerete
Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
Magabiztos, határozott fellépés
Precizitás, pontosság

Előnyt jelent:
Szlovák/Cseh/Román/ Német/ Olasz nyelv ismerete
B kategóriás jogosítvány
Hasonló területen megszerzett munka tapasztalat

Feladatok:
Árajánlatok készítése, folyamatos kapcsolattartás kiemelt kereskedelmi partnerekkel, új partnerekkel való kapcsolatfelvétel
Pénzügyi kimutatások, beszámolók, elemzések készítése
Kapcsolattartás külföldi gyártói partnerrel
Általános irodai ügyintézés

Amit kínálunk:
Ha végzettséged alapján még nem tudnád eldönteni egy nagy cégnél melyik szakterület érdekel, ebben a pozícióban beleláthatsz egyszerre számos terület részleteibe.
Megismerheted gyakorlatban a logisztika, értékesítés, pénzügy folyamatait, tarthatod a kapcsolatot az értékesítési partnerekkel, vagy külföldi gyártói kapcsolatokkal.
Folyamtaos fejlődés, képzés lehetősége
Családias hangulat
Kezdés: amint a pályázó részéről lehetséges
Juttatási csomag: versenyképes
A foglalkoztatottság formája: teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony

Munkavégzés helye:
Székesfehérvár

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát - fizetési igény megjelölésével - az alábbi e-mail címre: fejer62@worklife.hu

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.