Éjszakás recepciós

Budapesti Hotel*** megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ÉJSZAKÁS RECEPCIÓS

Elvárások:
Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
Angol nyelvtudás (további idegen nyelv ismerete előnyt jelent)
Számítógépes foglalási rendszer ismerete (Flexys előny)
Udvarias modor
Ápolt megjelenés
Kedves, mosolygós személyiség
Pontos, igényes munkavégzés
Jó problémamegoldó képesség

Feladatok:
A Vendégek színvonalas és zavartalan kiszolgálása 12 órás éjszakai műszak során
Beérkező foglalási igények rögzítése, ezekhez kapcsolódó adminisztráció elvégzése
Telefonon és e-mailben érkező ajánlatkérések megválaszolása
Vendégek érkeztetésével és utaztatásával kapcsolatos feladatok ellátása (információnyújtás, számlázás)
A napi elutazott és a másnap érkező Vendégek adminisztrációjának megfelelő kezelése

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Cafeteria, étkezés
Családias és nyugodt munkakörnyezet

Pályakezdők, nyugdíjasok jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye:
Budapest, III. kerület

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.