Rendszergazda

Hosting szolgáűltatással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

RENDSZERGAZDA

Elvárások:
Rpm és dpkg alapú linux rendszerek ismerete.
TCP/IP hálózati ismeretek
Domain és dns kezelési ismeretek
Adatbázis (Mysql és postgres) kezelés ismetek
Webkiszolgálók és levelező szerverek ismerete (apache, nginx, exim)
Alapfokú angol nyelv ismerete.

Előnyt jelent:
Virtualizációs ismeretek / KVM VMWARE

Feladatok:
Rendszereink üzemeltetésének, bővítésének tervezése, hibaelhárítás
Szerverek és hálózat menedzselése
Storage, virtualizáció, authentikációs rendszerek, web kiszolgálók, adatbázis kiszolgálók, FTP kiszolgálók, backup és levelezési rendszerek felügyelete.

Megbízóról:
A cég a KKV szektorhoz tartozó mikrovállalkozás jelenleg 5 fő munkavállalóval.
Fő profilja „hosting” szolgáltatás, adathálózati szolgáltatás (BIX és nemzetközi IP tranzit), domain név regisztráció.
A cég ISZT, BIX, RIPE tagsággal rendelkezik, .hu regisztrátor.
Kis csapat, családias hangulat, versenyképes jövedelem.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Fejlődési és tanulási lehetőségek
Cafetéria
Hosszú távú, biztos munkahely
Stabil, bővülő vállalati háttér, lendületes és fiatal csapat

Munkavégzés helye:
Budapest, XIII. kerület

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.