Festő / autófényező

Kandallóbetétek gyártásával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

FESTŐ / AUTÓFÉNYEZŐ

Elvárások:
Festő, fényező szakmunkás végzettség
Igényes munkavégzés
Megbízhatóság, pontosság
Önálló munkavégzés
2 műszakos munkarend vállalása (6-14, 14-22)

Előnyt jelent:
Több éves szakmai gyakorlat.

Feladatok:
Kandallók, illetve kandalló alkatrészek festése
A munkabiztonsági követelmények betartása
A munkaterületen a rend és a tisztaság fenntartása

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Év végi kiegészítő juttatás
Munkába járás támogatását (bérlet 86 %-a, illetve autó 15 Ft/km)
Modern munkakörnyezet
Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye:
Esztergom

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: komarom46@worklife.hu

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.