Értékesítő / eladó

Elektronikai készülékek teljes külső védelmével foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ÉRTÉKESÍTŐ / ELADÓ

Elvárások:
Kiemelkedő kommunikációs készség
Magabiztos, határozott fellépés
Szorgalom, eredményorientált gondolkodásmód

Előnyt jelent:
Hasonló munkakörben szerzett gyakorlat
Értékesítésben szerzett tapasztat
Angol nyelv társalgási szintű ismerete

Feladatok:
Termékeink bemutatása, ismertetése, értékesítése
Fólia felhelyezése a készülékekre

Megbízóról:
Megbízónk egy amerikai cég, mely elektronikai készülékek teljes külső védelmével foglalkozik.
Kézműves fóliázócsapatuk a megnövekedett igények kiszolgálása érdekében értékesítésben jártas eladókat keres.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Hosszútávú, biztos jövedelem
Fiatalos csapat

Munkavégzés helye:
Budapest, Westend City Center

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: bp473@worklife.hu

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.