Villamos tervező és vezető tervező mérnök

Magyarország vezető energetikai mérnökiroda megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

VILLAMOS TERVEZŐ ÉS VEZETŐ TERVEZŐ MÉRNÖK

Elvárások:
Felsőfokú szakirányú végzettség
Középfokú angol nyelvtudás
Villamos tervezői tapasztalat energetikai, erőművi, ipari létesítményekben
Szakirányú szakmai érdeklődés
Villamosmérnöki tervezői jogosultság
Alaposság, precizitás, újítások és folyamatos tanulás iránti ambíció

Előnyt jelent:
Tárgyalóképes angol nyelvtudás
Villamos tervezői gyakorlat hagyományos erőművi területen
Erőművi ismeretek, tapasztalatok
Paksi Atomerőműben végzett villamos tervezői feladatok
Nemzetközi hagyományos erőművi projekt tapasztalat
Minőség és cél orientált személyiség
Nagy munkabírás és lojalitás

Feladatok:
Erőművek és ipari létesítmények erősáramú villamos rendszereinek koncepcionális, műszaki és kiviteli szintű villamos technológiai tervezése,
Külföldi hagyományos erőművek és ipari létesítmények mérnöki-tanácsadói, szakértői feladataiban való közreműködés
Tervezési munkákkal kapcsolatos részfeladatok
Műszaki dokumentáció összeállítása
Ajánlatok kidolgozása
Projektek szakmai irányítása
Folyamatos tervezői kommunikáció a megrendelőkkel
Szakági tervezőkkel való kapcsolattartás, együttműködés
Célszoftverek alkalmazása: EPLAN P8, AutoCAD használata, vagy hajlandóság használatuk megtanulására

Megbízóról:
A tanácsadás és a mérnöki szolgáltatások globális szakértője.
Ügyfeleik számára magas fokú ipari szakértelmet, innovatív megoldásokat és hosszú távú stratégiai együttműködést kínálnak.
Szaktudásuk kiterjed a vízenergia, az olaj és gáz, a villamos és hőenergia, a megújuló energia, a papíripar, a vegyipar, a közlekedés, a víz és környezet, valamint az építőipari szolgáltatások területére.
Széles körű hálózattal rendelkeznek mintegy 5.500 szakértővel együttműködve 40 ország 130 irodájában.

Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem
Béren kívüli juttatási csomag
Szakmai kihívást és változatosságot jelentő feladatokban való részvétel
Tapasztalt, dinamikus és barátságos csapat
Nemzetközi projektekben való részvétel
Rugalmas munkavégzés
Belvárosi, tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető munkahely

Munkavégzés helye:
Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és szívesen csatlakozna, kérjük, hogy jelentkezését magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzával, jövedelem igényével és lehetséges legkorábbi kezdési dátumával együtt küldje el az alábbi email címre: [email protected]

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.