Rendszermérnök

Nagyvállalati szoftverfejlesztéssel és információ-technológiai megoldásokkal foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

RENDSZERMÉRNÖK

Elvárások:
Hálózati ismeretek
Strukturált hálózatok tervezése, kivitelezése, hibajavítása (layer1)
Általánosan használt protokollok és azok működési mechanizmusainak ismerete
Tűzfal működésének elvi ismerete (layer3, 4)
Vezeték nélküli megoldások ismerete
VPN protokollok ismerete (pl.: OpenVPN, PPTP, L2TP)
Különböző gyártói routerek/switch-ek üzemeltetése (Mikrotik, TP-LINK, Cisco, Zyxell)

Rendszergazdai ismeretek
Microsoft Windows asztali operációs rendszerek és Office adminisztrációs szintű ismerete
Microsoft Windows Server 2008/2012 R2, illetve 2016 rendszerek adminisztratív ismerete
Debian alapú Linux disztribúciók adminisztrátori ismerete (pl.: Debian, Ubuntu, Zentyal)
Production szerverek üzemeltetése/támogatása
Proaktív management rendszerek karbantartása
Eszközbeszerzés szakmai támogatása

Előnyt jelent:
Levelező rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat (SMTP/IMAP, blacklist, graylist megoldások ismerete)
Vírusirtó felügyeleti szoftver (Eset Remote Administrator) telepítése, kezelése
IP alapú kamerarendszerek üzemeltetése/támogatása
Gyengeáramú hálózatok, rendszerek kiépítésében szervezett tapasztalat (pl.: UTP, beléptető rendszerek)
Angol nyelvtudás írásban
B kategóriás jogosítvány

Feladatok:
Egyedi infrastrukturális fejlesztési irányzatok készítése, kivitelezése
Részvétel hálózatbiztonsági és a több területre kiterjedő komplex projektek kivitelezési és támogatási munkáiban
Hibabejelentések és változáskérelmek megoldása távoli és helyszíni beavatkozással
Hálózat- és rendszer-felügyeleti megoldások fejlesztése, telepítése, üzemeltetése
Ügyfelek szakmai támogatása
Rendszerdokumentációk készítése

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Hosszú távú, biztos munkahely
Stabil, bővülő vállalati háttér, lendületes és fiatal csapat

Munkavégzés helye:
Budapest, XIII. kerület

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.