Pénzügyi és adminisztrációs asszisztens, recepciós

Irodaház üzemeltetéssel foglalkozó cég megbízásából keresünk irodaház üzemeltetés és pénzügyi adminisztráció területre új munkatársat az alábbi pozícióba:

PÉNZÜGYI ÉS ADMINISZTRÁCIÓS ASSZISZTENS, RECEPCIÓS

Elvárások:
Minimum középfokú pénzügyi/gazdasági végzettség
Pénzügyi adminisztrációs területen, illetve recepciósként szerzett gyakorlat
Office programok magabiztos ismerete
Kezdő szintű angol nyelvtudás
Kiváló kommunikációs készség, ügyfélközpontúság
Képesség több feladat egyidőben történő kezelésére
Önálló munkavégzés, precizitás
Kellemes, pozitív személyiség

Előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Feladatok:
A recepció feladatainak teljes körű ellátása:
Ügyfelek és partnerek professzionális fogadása és eligazítása
A recepcióra beérkező hívások kezelése
Tárgyalók előkészítése, bekészítések
Kimenő és bejövő posták kezelése, iktatás, irattározás
Beszerzések, rendelések és egyéb ügyek kezelése
Az irodai adminisztrációhoz kapcsolódó feladatok ellátása (szkennelés, nyomtatás, táblázatok és dokumentumok elkészítése)
Bejövő és kimenő számlák rögzítése
Általános pénzügyi adminisztráció, nyilvántartások vezetése
Könyvelési anyag összekészítése vagy könyvelése
Pénztárkezelés, számlák kiállítása
Iktatás, dokumentumok archiválása

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Kihívásokat, új ismereteket
Igényes, exkluzív A kategóriás irodaház a Gellért hegyen, barátságos munka környezet
Fiatalos, lendületes és jó hangulatú csapathoz tartozást
Hosszú távú munkalehetőséget, megbecsülést

Munkavégzés helye:
Budapest

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.