Villanyszerelő

Villanyszereléssel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

VILLANYSZERELŐ

Elvárások:
Szakírányú végzettség
1-3 év szakmai tapasztalat
Lendületes-, energikus-, fejlődni vágyó hozzáállás
Karizmatikus, határozott egyéniség
Precizitás

Előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Feladatok:
Villanyszerelési munkák végzése az alapszereléstől gyenge- és erősáramú rendszerek bekötéséig

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes nettó 300.000 Ft-os jövedelem
Emelőgép-kezelői tanfolyam
Lakhatás, utazás fedezése
Fiatalos, vidám csapat
Hosszú távú egzisztencia
Munkahely, ahol az ember értéket jelent
Céges autó,szakmai tréningek

Munkavégzés helye:
Győr

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: gyor64@worklife.hu

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.