Kereskedelmi asszisztens

17 éves múltra visszatekintő családi vállalkozás részére elsődlegesen németországi és ausztriai vevőinek magas színvonalú kiszolgálásához keresünk munkatársakat motivált és jól felkészült csapatunkba az alábbi pozícióba:

KERESKEDELMI ASSZISZTENS

Elvárások:
Közép- és/vagy felsőfokú végzettség
Elsősorban nagyon jó német és/vagy angol nyelvtudás
Dinamikus munkavégzés
Csapatszellem

Előnyt jelent:
Jó kommunikációs készség
Kedvesség
Meggyőző személyiség
Türelem

Feladatok:
Napi rutinok intézése
Ajánlatok, rendelések kezelése
(Komissiózás, számlázás,)
Kapcsolattartás (tel. és e-mail) elsősorban német ügyfelekkel

Megbízóról:
Alkatrészgyártó üzletáguk elsősorban német vevők igényeit elégíti ki
Motivált munkatársaikkal és modern, jól felszerelt gépeikkel (3d és 5d szimultán megmunkálóközpontok, hajtott szerszámos, ellenorsós esztergák) hatékony és megbízható partnerek egyedi- és szériagyártásban, pótalkatrészek, mintadarabok és egyedi alkatrészek gyártásában
Beépítésre kész megmunkált alkatrészeket és komplett szerelt alkatrészeket is szállítanak

Amit kínálunk:
Fiatal, lendületes csapat
Kiemelt bérezés
Külföldi utazás
Munkába járás támogatása

Munkavégzés helye:
Székesfehérvár

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét az e-mail címre: [email protected]

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.