Csomagkiszállító futár

Kis csomag szállításban piacvezető szerepet betöltő cég megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

CSOMAGKISZÁLLÍTÓ FUTÁR

Elvárások:
Olyanok jelentkezését várjuk, akik elkötelezettek, és lojálisak a cég elvárásai felé
Fontos a precíz, ügyfélközpontú szemléletmód
Alap elvárás a B kategóriás jogosítvány, és minimum középiskolai/szakiskolai végzettség, valamint leinformálható büntetlen előélet

Előnyt jelent:
Kisteherautón szerzett vezetési tapasztalat
Kézi számítógép használatában szerzett rutin, korábbi csomagszállítással kapcsolatos gyakorlat, terhelhetőség

Feladatok:
Mintavételes gyártásközi minőség-ellenőrzés
Eseti jelleggel minden darabos minőség-ellenőrzés
Gyártási első darab ellenőrzések és szériaindítások felügyelete
Bemintázások és termékauditok végrehajtása
Folyamatauditok végrehajtása
Ellenőrzési eredmények dokumentálása, jelentés és jegyzőkönyv készítés
Termék és tétel minősítés
Hibavizsgálat és hiba ok keresés

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Munkavégzéshez céges autó
Céges formaruha
Mobiltelefon használata a napi munka elvégzéséhez
cégen belüli képzések
ADR képzés
Hosszú távú, biztos munkahely
Stabil, bővülő vállalati háttér, lendületes és fiatal csapat

Munkavégzés helye:
Budakalász

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.