Raktári anyagmozgató

Magyarország egyik legnagyobb, dinamikusan fejlődő, németországi anyavállalati hátterű cipőgyára megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

RAKTÁRI ANYAGMOZGATÓ

Elvárások:
Szakmunkás végzettség
Önálló, precíz munkavégzés
Megbízhatóság
Jogosítvány gyalogkíséretű targoncára (OKJ 3312)
B kategóriás jogosítvány
Nyitottság az új feladatokra
Csapatjátékos

Előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Feladatok:
Kézi anyagmozgatás
Gépi anyagmozgatás
Anyagok összekészítése (komissiózás)
Készletek kezelése
Leltározás
Áru átvétel

Megbízóról:
Magyarország egyik legnagyobb, dinamikusan fejlődő, németországi anyavállalati hátterű cipőgyára építi magyarországi bázisát és csapatát. A magyarországi telephely a cégcsoport gyártáslogisztikai és termékfejlesztési központja.

Amit kínálunk:
Kiszámítható egy műszakos munkarend
Feladathoz mért bérezés
Meleg étkezés heti 4 napon

Munkavégzés helye:
Kiskunfélegyháza

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát, motivációs levelét a bérigény megjelölésével az alábbi email címre: [email protected]

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.