Gépkezelő / operátor

Kontaktlencsék gyártással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

GÉPKEZELŐ / OPERÁTOR

Elvárások:
Két műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Feladatok:
Gyártó gépek kezelése, felügyelete
Ellátás alapanyaggal

Munkarend:
2 műszak ( 06:00-18:00 )-( 18:00-06:00 )
3 munkanap - 3 pihenőnap váltakozással

Buszjáratok:
Budapest, Cegléd, Nagykáta, Tápiószentmárton, Pilis, Kecskemét, Vecsés és közbeeső településekről.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem - nettó: 145.000-175.000 (családi kedvezmény nélkül)
Kulturált munkakörnyezet
Ingyenes céges buszjárat
Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:
Gyál

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: pest254@worklife.hu

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.