Asztalos / bútorasztalos (pályakezdők jelentkezését is várjuk!)

Egyedi asztalosipari termékek és bútorok gyártásával, szerelésével foglalkozÓ cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ASZTALOS / BÚTORASZTALOS (PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!)

Elvárások:
Szakirányú végzettség
Képesség az önálló, felelősségteljes munkavégzésre
Pontosság, megbízhatóság

Előnyt jelent:
Helyszíni szerelési tapasztalat
Jogosítvány

Feladatok:
Bútorok összeépítése
Faipari gépek kezelése
Egyedi termékek gyártása
Helyszíni szerelés

Amit kínálunk:
Stabil hazai megrendelési állománnyal rendelkező cég
Teljes munkaidős foglalkoztatottság
Korrekt bérezés
Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye:
Piliscsév

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: komarom38@worklife.hu

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.