CNC forgácsoló

Műanyag újrahasznosító gépek gyártásával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

CNC FORGÁCSOLÓ

Elvárások:
Szakirányú végzettség
Igényes munkavégzés
Megbízhatóság, pontosság

Előnyt jelent:
Több éves szakmai tapasztalat
CNC fogácsoló végzettség (OKJ) vagy tapasztalat
Siemens, Fanuc vezérlési ismeretek
Megbízható műszaki rajzolvasás készség
Darukezelői engedély

Feladatok:
Vállalat termékein meghatározott alkatrész gyártása rajz szerint (kis széria szerint)
A munkabiztonsági követelmények betartása
A munkaterületen a rend és a tisztaság fenntartása

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Utazási költség támogatást, cafetéria
Egyedi gyártással kapcsolatos magas színvonalú tapasztalat szerzés
Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye:
Budapest, XXIII. kerület

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.