Értékesítési specialista

Győri partnerünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

ÉRTÉKESÍTÉSI SPECIALISTA

Elvárások:
Minimum érettségi
Értékesítési véna,
Vállalkozói szemlélet
Tanulási hajlandóság
Határozott, agilis fellépés
Kihívást kereső személyiség
Jó kapcsolatteremtő és problémamegoldó készség

Előnyt jelent:
Felsőfokú végzettség
Értékesítési „múlt”

Feladatok:
Ügyfelek megszerzése, megtartása
Pénzügyi szükségletek felismertetése, igényfelmérés
Megoldások kidolgozása
Ügyfél-elégedettség elősegítése
Ügyfélkapcsolat rendszeres ápolása

Amit kínálunk:
Gyakornoki képzés, gyakornoki program keretein belül, gyakornoki bérrel, plusz jutalék
Rugalmas munkaidő beosztás
Karrierépítési lehetőség

Munkavégzés helye:
Győr

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.