Szervizmérnök / supervisor

Az építőipari gépek gyártására, értékesítésére, szervizelésére és alkatrész ellátására specializálódott multinacionális cégcsoport megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

SZERVIZMÉRNÖK / SUPERVISOR

Elvárások:
Egyetemi vagy főiskolai végzettség (villamos- vagy gépészmérnök), vagy ezeknek megfelelő szakmai tapasztalat
Angol és/vagy német középfokú nyelvismeret
Önálló munkavégző képesség
Számítógépes ismeretek
Nagyfokú rugalmasság (túlórák, hétvégi munkavégzés)
Utazási készség (munkavégzés, továbbképzések)
Gyakorlatias szerelői készség
B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:
Földmunkagépek, mezőgazdasági gépek karbantartása, speciális mélyépítés területén szerzett tapasztalat

Feladatok:
Speciális mélyépítőgépek, lánctalpas daruk javítása, karbantartása, szoftveres hibafeltárás
Új gépek beüzemelése, kezelő személyzet betanítása
Ügyfelekkel történő pro aktív kapcsolattartás
Munkaterületek rendszeres látogatása
Gyártó üzemmel történő kapcsolattartás
Értékesítési folyamatok támogatása
Munkavégzés helye Magyarország, illetve regionális

Megbízóról:
Az építőipari gépek gyártására, értékesítésére, szervizelésére és alkatrész ellátására specializálódott multinacionális cégcsoport - amely mintegy 44. 000 alkalmazottal és 130 céggel van jelen a világban - Magyarországon működő kirendeltsége számára keresünk új munkatársat

Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem
Teljes munkaidős foglalkoztatottság
Stabil munkáltatói háttér
Folyamatos szakmai továbbképzések
Munkavégzéshez szükséges eszközök (szervízautó, telefon, laptop stb.)
Változatos munkahelyi környezet
Külföldi kiküldetések
Hosszútávon előrelépési lehetőségek

Munkavégzés helye:
Győr

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: gyor61@worklife.hu

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.