Építőipari gépszerelő

Az építőipari gépek gyártására, értékesítésére, szervizelésére és alkatrész ellátására specializálódott multinacionális cégcsoport megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ÉPÍTŐIPARI GÉPSZERELŐ

Elvárások:
Nehézgépszerelői / autószerelői / autóvillamossági szerelői végzettség
Felhasználói szintű számítógépes ismeret
B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:
Német nyelvtudás és szakmai tapasztalat

Feladatok:
Szerviz kocsival helyszínre történő kiszállás
Földmunkagépek időszakos szervizelése, karbantartása, hibafeltárása, állapotfelmérése és javítása
Elvégzett munka pontos dokumentálása
Munkavégzés helye Magyarország, illetve regionális

Megbízóról:
Az építőipari gépek gyártására, értékesítésére, szervizelésére és alkatrész ellátására specializálódott multinacionális cégcsoport - amely mintegy 44. 000 alkalmazottal és 130 céggel van jelen a világban - Magyarországon működő kirendeltsége számára keresünk új munkatársat

Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem
Teljes munkaidős foglalkoztatottság
Stabil munkáltatói háttér
Folyamatos szakmai továbbképzések, külföldi tanulmányi-, és tapasztalatszerzési utak a cég németországi és ausztriai gyártóüzemeiben és munkaterületein
Munkavégzéshez szükséges eszközök (szervizautó, telefon, laptop stb.)
Változatos munkahelyi környezet

Munkavégzés helye:
Győr

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: gyor60@worklife.hu

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.