Irodai asszisztens

Magyarország egyik vezető, villányi székhelyű, budaörsi logisztikai központtal rendelkező borászata megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

IRODAI ASSZISZTENS

Elvárások:
Kiemelt felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Internet, E-mail)
Angol nyelvismeret
Önálló, precíz munkavégzés
Problémamegoldó gondolkodás
Magas stressz tűrés
Terhelhetőség
Határozott fellépés
Diplomatikus konfliktuskezelés
Min. középfokú végzettség
B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:
Jövedéki és/vagy termékdíjas ismeretek
Logisztikai gyakorlat
Min. 3-5 év munkatapasztalat

Feladatok:
Kereskedelmi adminisztráció (szállító, számla, és más bizonylatok) kiállítása
Partnertörzs feltöltése, frissítése
Kapcsolattartás az ügyfelekkel
Kapcsolattartás más, cégen belüli egységekkel
Kimutatások, beszámolók készítése
Általános adminisztrációs feladatok
Áru ki- és bevételezése - raktárakon belül is, árukészlet nyilvántartása
Rendszeres leltározás
Értékesítés bizonylatainak adminisztrálása
Vezető asszisztenciája
Egyéb eseti feladatok

Amit kínálunk:
Teljes irodai infrastruktúra
100% bejelentett munkaviszony
3 hónap próbaidő

Munkavégzés helye:
Budaörs - BITEP

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát, motivációs levelét és nettó bérigényét az alábbi email címre: pest245@worklife.hu

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.