Ügyfél-támogatási munkatárs

Informatikai megoldásokat nyújtó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ÜGYFÉL-TÁMOGATÁSI MUNKATÁRS

Elvárások:
Ügyfélközpontú hozzáállás
Jó kommunikációs készség (írásban és szóban)
Önálló munkavégzésre való képesség
Informatikai területen megkezdett vagy befejezett tanulmányok

Előnyt jelent:
Közigazgatás valamilyen területén szerzett munkatapasztalat (kiemelten: Igazgatási, Ipari és kereskedelmi, Adóügyi, Ingatlangazdálkodási)
Informatikai, IT Helpdesk területen szerzett munkatapasztalat
Közigazgatással kapcsolatos megkezdett vagy befejezett tanulmányok

Feladatok:
Ügyfelek támogatása alkalmazásainkkal és megoldásainkkal kapcsolatban
Dokumentációk készítése, adminisztrációs feladatok
Ügyféligények rögzítése
Elektronikus ügyintézés támogatása, űrlapok létrehozása (ANYK, IFORM)

Megbízóról:
20 éve támogatják a köz- és államigazgatási intézmények munkáját informatikai megoldásaikkal.
Referenciáink között tudhatnak 3000 önkormányzatot, több minisztériumot és számos egészségügyi intézményt.

Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem
Fejlődési, tanulási lehetőség
Hosszú távú, stabil munkahely
Munkavégzés egy fiatal szakemberekből álló dinamikus csapatban

Munkavégzés helye:
Budapest V. kerület (Deák tér)

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát, bérigény megjelölésével az alábbi email címre: [email protected]

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.