Raktáros

100 % magyar tulajdonban lévő, elektronikai iparban tevékenykedő vállalkozás megbízásából raktárosi feladatok ellátására keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

RAKTÁROS

Elvárások:
Hasonló munkakörben eltöltött min. 1-3 év
B kategóriás vezetői engedély
Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, Internet)
Precíz, pontos munkavégzés
Minimum középfokú végzettség
Megbízható személyiség, felelősségtudat
Erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent:
Angol nyelvtudás szóban és írásban
Targoncavezető jogosítvány
Kulcs-Soft vagy más számlázó-készletező program ismerete
Kisvállalati munkatapasztalat
Műszaki területen (elektronikai iparágban) szerzett tapasztalat

Feladatok:
Árukiadás-áruátvétel, adminisztráció
Anyagmozgatás raktáron belül és raktárak között
Árumozgatás, alkalmanként kamionok le- és felrakodása
Szabályozott munkafolyamatok betartatása
Raktári rend fenntartásának biztosítása
Szükséges dokumentumok kezelése
Esetenkénti kiszállítás gépjárművel
Leltározásban való részvétel

Amit kínálunk:
Szakmai és egyéni fejlődés lehetősége
Változatos munkafeladatok
Hosszú távú munkahely

Munkavégzés helye:
Budapest, X. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: bp386@worklife.hu

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.