Műszaki előkészítő (magasépítés)

Magyarország egyik legjelentősebb, több szakmai kitüntetéssel, elismeréssel rendelkező magasépítészeti cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ (MAGASÉPÍTÉS)

Elvárások:
Technikusi végzettség magasépítés terén
Generál kivitelezésben szerzett tapasztalat
Felhasználó szintű programismeret pl. word, exel, TERC
Jó kommunikációs készség és megjelenés
Felelősségteljes, precíz és szükség szerint önálló döntéshozatali munka

Előnyt jelent:
Kulcsrakész lakásépítészetben szerzett tapasztalat
Felsőfokú végzettség, AutoCARD, ArchiCAD program ismeret

Feladatok:
Részvétel magas színvonalú projekteink teljes körű megvalósításában
Ajánlatok készítése és alvállalkozói árajánlatok bekérése
Napi kapcsolattartás a projektekben résztvevőkkel
Új beszállítók, partnerek és megrendelők felkutatása
Anyagkigyűjtés, anyagrendelés, utókalkuláció
Műszaki költségcsökkentő javaslatok kidolgozása
Adminisztratív feladatok ellátása

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Szakmai támogatás és fejlődési lehetőség
Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye:
Budapest, III. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi email címre: [email protected]

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.