Bolti eladó

30 éves múlttal rendelkező barkácskereskedelmi cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

BOLTI ELADÓ

Elvárások:
Középfokú végzettség
Igényes megjelenés és kommunikáció
Pontos, szorgalmas munkavégzés

Előnyt jelent:
Érdeklődés a barkácsolás irányába, lakatos, asztalos vagy kulcsmásoló tapasztalat

Feladatok:
Vásárlók köszöntése, segítségnyújtás a termék, vagy szolgáltatás kiválasztásában
Rendelés felvétele, Kiszolgálás
Beérkező áru átvétele, polcra kihelyezése
Beszerzendő áruk összeírása

Megbízóról:
30 éve van jelen a magyar barkácskereskedelmi piacon, az általunk értékesített termékek: faáru, lap-lemez, gépek-szerszámok, fémtömegcikk, csiszolástechnika, lakkok-pácok és minden más, ami a barkácsoláshoz köthető.
Szolgáltatásként a faanyagok méretre szabását kínálják vásárlóinknak.

Amit kínálunk:
Sok szabadidőt biztosító munkarend (3 nap munka után 4 nap pihenő)
A hónap: hétfő-kedd-szerda: 8-20 óráig; B hónap: csütörtök-péntek-szombat: 8-20 óráig
Az A és B hónapok havonta cserélődnek. Ez havi 140-150 órát jelent, több munkát igény szerint lehet vállalni.
Biztos, munkalehetőséget egy stabil cég bejelentett alkalmazásában
Versenyképes fizetés
Fejlődési, előrelépési lehetőség
Kedvezményes vásárlási lehetőség üzleteinkből
Étkezési támogatás

Munkavégzés helye:
Budapest, XI. kerület

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.