Építésvezető

Magyarország egyik legjelentősebb, több szakmai kitüntetéssel, elismeréssel rendelkező magasépítészeti cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ÉPÍTÉSVEZETŐ

Elvárások:
Magasépítő technikusi végzettség
Generál kivitelezésben szerzett tapasztalat
Jó szervezőkészség
Önálló munkavégzés, megbízhatóság, terhelhetőség
Jó problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:
Kulcsrakész lakásépítésben szerzett tapasztalat
Felsőfokú végzettség
Számítógépes ismeretek
Felelős műszaki vezetői jogosultság

Feladatok:
A projekt műszaki megvalósításának helyszíni koordinálása, irányítása, határidő és minőség megtartása mellett
Kapcsolattartás műszaki ellenőrrel, tervezőkkel, alvállalkozókkal
Anyagok rendelése, helyszíni átvétele
Helyszíni egyeztetések szervezése
Átadás-átvételek bonyolítása

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Szakmai támogatás és fejlődési lehetőség
Önálló felelős munkavégzés lehetősége
Magas színvonalú projektekben való részvétel
Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye:
Budapest

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi email címre: [email protected]

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.