Generál építésvezető helyettes

Építési projektek megvalósításával foglalkozó közel 20 éve a piacon sikeresen működő cégcsoport megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

GENERÁL ÉPÍTÉSVEZETŐ HELYETTES

Elvárások:
Építő- építészmérnöki vagy releváns technikusi végzettség
Min. 4-5 éves gyakorlat
Önálló munkavégzés

Előnyt jelent:
Társasházépítésben szerzett generál tapasztalat
Döntésképesség
FMV jogosultság

Feladatok:
Az építési munkák végrehajtásának nyomon követése, irányítása szerkezetépítéstől az átadásig
Alvállalkozók koordinálása, munkájuk irányítása
Ütemterv és minőségbiztosítási előírások betartása / betartatása
Munka- és egészségvédelem betartatása
Teljesítés igazolások előkészítése
Építési napló vezetése

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Dinamikus összetartó csapat
Támogatjuk a szakmai fejlődést
Nagy projektek, változatos munkák
Stabil, hosszútávú munkahely

Munkavégzés helye:
Budapest

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi email címre: [email protected]

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.