Vagyonőr

Vagyonvédelemmel foglalkozó cégcsoport megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

VAGYONŐR

Elvárások:
Érvényes személy és vagyonőri igazolvány
Feddhetetlen előélet
Magabiztos fellépés
Megbízhatóság
Pontos, precíz munkavégzés
Együttműködési készség

Előnyt jelent:
Csapatban és önállóan dolgozni tudó jelölt
Jó teherbíró képesség

Feladatok:
Élőerős őrzés keretein belül, az adott szolgálati hely őrszolgálati utasításában meghatározott feladatok
Rendkívüli események történésekor szakszerű intézkedés

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Fejlődési lehetőségek
Lakhelyhez, képességhez igazított terület és pozíció választás
Hosszú távú, biztos munkahely
Stabil, bővülő vállalati háttér, lendületes és fiatal jókedvű csapat

Munkavégzés helye:
Budapest XIII. kerület vagy Soroksár vagy Budaörs vagy Üllő

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.