Autóvillamossági szerelő

1990 óta Gödön működő, személyautók javításával, autóvillamossággal és autóklíma javítással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

AUTÓVILLAMOSSÁGI SZERELŐ

Elvárások:
Autóvillamossági szakképesítés
Legalább 5 éves szakmai tapasztalat
Autódiagnosztikai ismeretek
Önálló munkavégzési készség
Jogosítvány
Jó munkabíró képesség
Felelősségteljes munkavégzés
Megbízhatóság, pontosság, precizitás, rugalmasság

Előnyt jelent:
Jártasság az autószerelésben, autó klíma szerelésben
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Angol vagy német nyelvtudás

Feladatok:
Elektromos hibák keresése, javítása, autódiagnosztika, hibakód olvasás

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Szakmai fejlődés biztosítása
Stabil, hosszútávú munkahely

Munkavégzés helye:
Göd

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: pest230@worklife.hu

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.