Kamionszerelő

Teherautók teljeskörű javításával foglalkozó cég megbízásából keresünk egy műszakos munkavégzésre munkatársat az alábbi pozícióba:

KAMIONSZERELŐ

Elvárások:
Szakirányú végzettség gyakorlattal
Lelkes és elkötelezett hozzáállás
Készséges a csapatmunkára
Problémamegoldó gondolkodás, kreativitás
Betanulás után önálló munkavégzés

Előnyt jelent:
C-E kategóriás jogosítvány
A kötelezően elvárt ismereteken kívül egyéb, előnyt jelentő tulajdonságokat, ismérveket sorolhat fel

Feladatok:
Tehergépjárművek javítása
A munkabiztonsági követelmények betartása
A munkaterületen a rend és a tisztaság fenntartása

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Fejlődési lehetőségek
Tanfolyamok, továbbképzési lehetőség
1 műszak
Hosszú távú, biztos munkahely
Stabil, bővülő vállalati háttér, lendületes és fiatal jókedvű csapat

Munkavégzés helye:
Vecsés

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.